Psychoterapia warszawa
psychoterapeuta warszawa, psychoterapeuta Wrocław, psychoterapia, psychoterapia warszawa

Rozszerzanie uprawnień, obniżanie kosztów – aktualizacja Medicaid cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

W ramach programu zwanego Mostem Kalifornii do Reformy , który rozpoczął się w czerwcu, państwo przypisuje około 400 000 niepełnosprawnych i starszych beneficjentów do planów opieki zarządzanej. Nowy Jork, który ma najdroższy w kraju program Medicaid, z rocznymi wydatkami w wysokości 52 miliardów USD i wydatkami na jednego odbiorcę, które są dwukrotnie wyższe niż średnia krajowa, zatwierdził plany przeniesienia Medicaid z opłat za usługi, nałożenia globalnego limitu wydatków, oraz Zarejestruj wirtualnie wszystkie 4,7 miliona beneficjentów Medicaid w planach opieki zarządzanej na zasadzie obowiązkowej. Wniosek został opracowany przez interesariuszy służby zdrowia powołanych przez gubernatora Demokratycznej Republiki Nowego Jorku, Andrew Cuomo. W prezentacji dla Medicaid i CHIP [Children s Health Insurance Program] Komisja Płatności i Dostępu (MACPAC) w maju, nowojorski dyrektor Medicaid, Jason Helgerson, opisał podejście niezwiązane z tradycyjnym modelem firmy zarządzanej opieki , ale takim, które podkreślał zarządzanie opieką. Potrzebujemy nowych organizacji, aby zrobić krok naprzód. . . nowe modele płac – powiedział. Dostrzegamy również znaczące opcje planu oparte na dostawcy. . . . Mamy już ich kilka. Są bardzo udane.
Chociaż dyrektorzy Medicaid polegają na możliwościach zarządzania planami opieki w celu lepszej integracji opieki, wyniki badań dotyczących dostępu do opieki, jakości opieki i oszczędności kosztów są mieszane i przestarzałe, według MACPAC, komisji utworzonej przez Kongres, aby doradzać prawodawcom. Podczas majowego spotkania pracownicy Komisji stwierdzili również, że niewiele jest badań nad tym, jak dobrze zarządzana opieka działa na rzecz osób niepełnosprawnych i podwójnych kwalifikujących się populacji [Medicaid i Medicare]. W wywiadzie Diane Rowland, przewodniczący MACPAC, powiedziała: Wszyscy mówimy o zarządzanej opiece jako lepszym sposobie dostarczenia opieki niż opłaty za usługę, i wiemy o tym z perspektywy płatności. Ale naprawdę musimy dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób te plany radzą sobie z opieką długoterminową i chorobami przewlekłymi oraz z gorszymi i słabszymi populacjami.
Nie ma wątpliwości, że pacjenci Medicaid o najbardziej złożonych warunkach mogliby uzyskać, zapisując się do dobrze zarządzanych planów opieki zarządzanej, które zapewniają bardziej zintegrowane, łatwiej dostępne usługi niż nieskoordynowany model opłaty za usługę. Jednak przejście od jednego do drugiego będzie jednym z największych wyzwań Medicaid w ciągu następnej dekady, a lekarze będą musieli odgrywać wiodącą rolę. Rzeczywiście, jest to nic innego jak wielki eksperyment społeczny, który jest ściśle obserwowany przez interesariuszy każdego paska.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp1113561) został opublikowany 7 grudnia 2011 r. O godzinie.
Author Affiliations
Pan Iglehart jest krajowym korespondentem czasopisma.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Keehan SP, Sisko AM, Truffer CJ, i in. Prognozy krajowych wydatków na opiekę zdrowotną do roku 2020: ożywienie gospodarcze i reforma przyczyniają się do szybszego wzrostu wydatków. Health Aff (Millwood) 2011; 30: 1594-1605
Crossref Web of Science Medline
2. Smith VK, Gifford K, Ellis E, Rudowitz R, Snyder L. Posunięcie się naprzód w obliczu wyzwań fiskalnych – spojrzenie na wydatki, zasięg i trendy polityki Medicaid: wyniki 50-państwowego badania budżetowego Medicaid dla państwowych lat podatkowych 2011 i 2012. Waszyngton, DC: Health Management Associates i Kaiser Family Foundation (http: // www.kff.org).

3. Rosenbaum S. Równy dostęp dla beneficjentów Medicaid – sprawy Supreme Court i Douglas. N Engl J Med 2011; 365: 2245-2247
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
4. Gifford K, Smith VK, Snipes D, Paradise J. Profil programów opieki zarządzanej przez Medicaid w 2010 r .: wyniki z badania 50 państw. Waszyngton, DC: Henry J. Kaiser Family Foundation (http://www.kff.org).

5. Zgłoś się do Kongresu: ocena opieki zarządzanej w Medicaid. Washington, DC: Medicaid and Children s Health Insurance Program Payment and Access Commission, czerwiec 2011.

Zamknij odniesienia
Powołanie się na artykuł (1)
Zamknij Cytowanie artykułów
[więcej w: wniosek o wydanie karty ekuz, scallini, zaburzenia przetwarzania sensorycznego ]

Tags: , ,

No Responses to “Rozszerzanie uprawnień, obniżanie kosztów – aktualizacja Medicaid cd”

 1. Konrad Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu dietetyk szczecin[...]

 2. 3D Waffle Says:

  Tabletki łyka tylko po ich spożyciu

 3. Commando Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do restauracje katowice[...]

 4. Screwtape Says:

  Jak olej lniany to tylko świeży i przechowywany w lodówce w ciemnej butelce

Powiązane tematy z artykułem: scallini wniosek o wydanie karty ekuz zaburzenia przetwarzania sensorycznego