Psychoterapia warszawa
psychoterapeuta warszawa, psychoterapeuta Wrocław, psychoterapia, psychoterapia warszawa

Utrzymywanie wyniku w globalnym systemie płatności ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Aby odnieść sukces, ACO muszą przekazać te zachęty swoim lekarzom, którzy nadal są odpowiedzialni za większość decyzji dotyczących wykorzystania. Chociaż organizacje mogą wdrażać różne strategie menedżerskie, aby wpływać na podejmowanie decyzji przez lekarzy (np. Wsparcie w podejmowaniu decyzji dotyczących radiologii i wcześniejsza autoryzacja), to jest mało prawdopodobne, aby ACO zmniejszyły tempo wzrostu wydatków na opiekę zdrowotną bez pewnych zasadniczych zmian w zachowaniu lekarzy członków – i w tym przypadku leży pocierać. Podstawowe pytania stają się pytaniem, w jaki sposób ACO zdecydują się podzielić swój globalny budżet i jak zostaną spłacone ich lekarze i inni dostawcy usług. Tak więc ten system ustalania, kto zarobił jaką część płatności – utrzymanie wyniku – może mieć kluczowe znaczenie dla powodzenia tych nowych modeli opieki. W ramach ACO i wielu komercyjnych globalnych produktów płatniczych dostawcy nadal będą otrzymywać tradycyjne opłaty za usługi, a szpitale będą otrzymywać zwykłe zakontraktowane płatności, za pośrednictwem systemu związanego z diagnostyką (DRG) lub diet dziennych. Wszystkie wydatki na każdego pacjenta przypisane do ACO będą następnie śledzone i porównywane z obliczonym budżetem z mocą wsteczną na koniec roku wydajności w celu obliczenia oszczędności lub strat. W związku z tym standardowe płatności za usługi pozostają de facto metodą utrzymywania wyniku, co jest sprzeczne z samym projektem programu. Nierówności systemu opłat za usługi, które wynagradzają proceduralistów i specjalistów kosztem specjalności kognitywnych i podstawowej opieki zdrowotnej, pozostają w systemie płatniczym. Chociaż organizacje mogą otrzymywać nadwyżki płatności, dodatkowe przychody z jakichkolwiek nadwyżek nie wpłyną do organizacji przez co najmniej 18 miesięcy po rozpoczęciu programu.
Ponieważ obecnie opracowywane są globalne systemy płatności, lekarze pierwszego kontaktu staną się jednymi z największych zwycięzców. Jednak, aby zdobyć nagrody, będą musieli również ponieść największy ciężar prac niezbędnych do odniesienia sukcesu w ramach podziału ryzyka.3 W dobrze funkcjonującym systemie opieki zdrowotnej lekarze podstawowej opieki zdrowotnej są punktem dostępu, są odpowiedzialni za opiekę koordynacja i zarządzanie, mają perspektywę dla całego pacjenta i mają zdolność do zarządzania opieką nad populacją pacjentów. Ponadto większość zachęt jakościowych włączanych do systemów płatności dla ACO i innych nowych globalnych umów o płatności również wchodzi w zakres podstawowej opieki. Aby osiągnąć cele w zakresie zarządzania opieką i jakości, lekarze podstawowej opieki zdrowotnej będą potrzebowali znacznie więcej zasobów – do zatrudniania menedżerów opieki i innych pracowników do zarządzania zdrowiem populacji, do koordynowania i zarządzania opieką oraz do wdrażania procesów zapewniających przestrzeganie środków jakości. .
Chociaż wiele ACO będzie kierowało przyszłe nadwyżki na opiekę podstawową, płatności infrastrukturalne w celu ułatwienia rozwoju funkcji zarządzania opieką, o których mowa powyżej, nie zostały uwzględnione w projekcie programu ACO lub wielu nowych wersjach kapitalizacji. Ponieważ większość tych organizacji będzie nadal polegać na płatnościach za usługi w celu utrzymania wyniku, udostępnianie funduszy na inwestycje w tę infrastrukturę będzie wymagało transferu funduszy od specjalistów lub szpitali do podstawowej opieki zdrowotnej, co może być trudne aby organizacje mogły jednostronnie zmieniać przepływ funduszy, aby osiągnąć te cele
[patrz też: homilopatia, technicolor piaseczno, mazak gostyń ]

Tags: , ,

No Responses to “Utrzymywanie wyniku w globalnym systemie płatności ad”

 1. Monika Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: Catering dietetyczny Warszawa[...]

 2. Kaja Says:

  Też tak miałam ostatnio

 3. Broomspun Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: ortodonta w lublinie[...]

 4. Róża Says:

  Droga Pani, do inhalatora stosuje się sól fizjologiczną

 5. Kazimierz Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: odszkodowanie za błąd medyczny[...]

 6. Oskar Says:

  A ja myslalam, ze mi magnezu brakuje

Powiązane tematy z artykułem: homilopatia mazak gostyń technicolor piaseczno