Psychoterapia warszawa
psychoterapeuta warszawa, psychoterapeuta Wrocław, psychoterapia, psychoterapia warszawa

Źródła SGR “Hole”

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Niedawno Centra Medicaid i Medicare Services ogłosiły planowaną obniżkę opłat za leczenie lekarzom Medicare w wysokości 27,4% za 2012 r. Redukcja ta wynika z formuły zrównoważonego wzrostu (SGR) stosowanej przez system lekarzy-płatności. Wdrożony w 1998 r. W celu ograniczenia wzrostu wydatków na usługi lekarzy, formuła SGR służy do określania corocznej korekty płatności za te usługi. System SGR ustala cel dla zagregowanych wydatków ogólnokrajowych w oparciu o wzrost produktu krajowego brutto na mieszkańca, wzrost liczby zarejestrowanych w systemie Medicare Part B, zmiany w opłatach lekarzy oraz zmiany w przepisach lub regulacjach. Rzeczywiste wydatki na usługi lekarzy są następnie porównywane z celem, a ceny są korygowane, aby osiągnąć skumulowany cel w czasie. Prawie co roku od 2002 r. Rzeczywiste wydatki przewyższają cele, a SGR wezwał do znacznych cięć w zakresie stawek płatności. W 2002 r. Ceny obniżyły się o 4,2%, ale od 2003 r. Kongres interweniował, aby zapobiec obniżkom mandatu SGR. To może się powtórzyć. Interwencje te nie znoszą SGR, ale odkładają w przyszłość cięcia, które dyktuje. Dalsze odraczanie skutkuje jeszcze większymi obowiązkowymi cięciami przyszłych opłat za lekarza. Szacuje się, że uchylenie SGR i opłaty za zamrożenie lekarzy na obecnym poziomie zamiast ich cięcia będzie kosztować około 300 miliardów dolarów w ciągu 10 lat.1 W erze, gdy decydenci starają się wyciągnąć pieniądze z Medicare, aby zmniejszyć deficyt, jakiekolwiek uchylenie SGR prawdopodobnie spowodowałby pewien poziom obniżek opłat. Ponieważ superkomisja, która została zwołana w celu rozwiązania problemu deficytu budżetowego, nie osiągnęła porozumienia, lekarze mogą zostać zmuszeni do dalszych obniżek opłat. Nikt dokładnie nie wie, jakie skutki będą miały obniżki opłat w omawianych wielkościach, ale dlatego, że cięcia te są stosowane równomiernie we wszystkich stanach i we wszystkich specjalnościach i usługach (z potencjalnym wyjątkiem opłat za podstawową opiekę zdrowotną), niektórzy dostawcy usług medycznych otrzymają cięcia płacą pomimo tego, że w niewielkim stopniu przyczyniły się do wzrostu liczby świadczonych usług, które doprowadziły do cięć podyktowanych przez SGR.
Fakt ten podkreśla kluczową wadę w SGR i budzi wątpliwości co do mądrości zbiorowej odpowiedzialności. Dzięki tym strategiom wszyscy dostawcy stają przed tymi samymi obniżkami opłat niezależnie od ich wkładu w zwiększenie wydatków. Kiedy usługi obrazowania rosną nadmiernie, opłaty za opiekę podstawową zostają zmniejszone. Kiedy wykorzystanie w niektórych stanach rośnie znacznie szybciej niż dozwolony wzrost SGR, lekarze w innych stanach, w których wykorzystanie wzrasta w docelowym zakresie, muszą dzielić te same cięcia.
Aby zilustrować poziom nierówności w tym systemie, zepsułyśmy krajowe wydatki na usługi lekarzy Medicare według państw i specjalności oraz ustaliliśmy, które państwa i specjalności w największym stopniu przyczyniły się do deficytu SGR między 2002 r., Kiedy program był ostatnio zrównoważony, a 2009 r. Mimo że cele wydatków SGR są ustalane na poziomie krajowym, wyliczyliśmy cele państwowe, stosując krajową docelową stopę wzrostu SGR do wydatków każdego kraju na mieszkańca, wykorzystując rok 2002 jako rok bazowy. Nasza analiza jest przybliżeniem, ponieważ, w przeciwieństwie do SGR, nie dostosowujemy się do różnic w opłatach
[podobne: gimnazjum bolszewo, wideodermatoskopia, poradnia gastrologiczna białystok ]

Tags: , ,

No Responses to “Źródła SGR “Hole””

 1. Blanka Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: botox łódz[...]

 2. The China Wall Says:

  Niespełna rok temu wykryto u mnie nadciśnienie

 3. Zero Charisma Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do masaż leczniczy kręgosłupa warszawa[...]

 4. Judge Says:

  Co jest w pakiecie takiego zabiegu

Powiązane tematy z artykułem: gimnazjum bolszewo poradnia gastrologiczna białystok wideodermatoskopia