Psychoterapia warszawa
psychoterapeuta warszawa, psychoterapeuta Wrocław, psychoterapia, psychoterapia warszawa

Rozszerzanie uprawnień, obniżanie kosztów – aktualizacja Medicaid ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Aby pomóc w likwidacji deficytów budżetowych, niektóre państwa redukują płatności na rzecz lekarzy, szpitali i domów opieki, zgodnie z ostatnim 50-państwowym badaniem budżetowym Medicaid (patrz wykres) .2 Organizacje zajmujące się opieką zdrowotną są na ogół chronione przed obniżkami stóp przez federalny wymóg, by państwa płacą aktuarialnie rozsądne stawki dostawcom. (Sąd Najwyższy ma na obecnym etapie sprawę wniesioną przez dostawców z Kalifornii i beneficjentów Medicaid przeciwko Kalifornii za obniżenie stawek zwrotu kosztów Medicaid do punktu, w którym, argumentowali skarżący, dostęp beneficjentów do opieki jest poważnie zagrożony.3) Osiemnaście państw również zmniejszyło lub ograniczone świadczenia z tytułu leków na receptę, podwyższone lub narzucone nowe współfinansowanie przez beneficjentów, i nadal odsuwały opiekę długoterminową od instytucji na tańsze ustawienia w domu i społeczności. Medicaid przekształciła się z całkowicie płatnego modelu płatności do jednego, w którym dwie trzecie beneficjentów jest zapisanych w planach opieki zarządzanej na podstawie umów negocjowanych z państwami. W przeciwieństwie do modelu opłat za usługę, umowy opieki medycznej zarządzane przez Medicaid dają państwom licencję prawną na utrzymanie planów i dostawców odpowiedzialnych za doświadczenie pacjentów poprzez standardy wydajności związane z dostępem do opieki, jakością opieki, raportowaniem danych i innymi celami opieki nad pacjentami .4 Zdecydowana większość obecnie zarejestrowanych pielęgniarek opieki to niedysponujące dzieci, ich matki i inne niedysponujące osoby dorosłe poniżej 65 roku życia. W 2008 r. Najzdarniejsi beneficjenci Medicaid – osoby niepełnosprawne i dorośli o niskich dochodach powyżej 65 lat – znacznie rzadziej byli objęci opieką zarządzaną (odpowiednio 14% i 4%) .5 Tak samo osoby starsze i młode pokrycie przez zarówno Medicare i Medicaid ze względu na ich dochodów lub historii zatrudnienia. W 2008 r. Wydatki na dziecko objęte programem Medicaid wynosiły średnio 2 571 USD, w porównaniu ze średnim kosztem 16 984 USD na osobę starszą i 17 732 USD na niepełnosprawnego beneficjenta.
Państwa z gubernatorami, od konserwatywnych Republikanów po liberalnych Demokratów, zwracają się do zarządzanej opieki, aby zapisać więcej swoich niepełnosprawnych i starszych beneficjentów Medicaid; te stany to: Kalifornia, Floryda, Kansas, Kentucky, Luizjana, New Jersey, Nowy Jork, Ohio, Karolina Południowa, Teksas, Waszyngton i Wisconsin. Analitycy z Wall Street szacują, że od teraz do 2014 r. Około połowa państw podpisuje lub renegocjuje umowy z Medicaid z planami opieki zarządzanej o łącznej wartości od 40 do 60 miliardów dolarów. W przypadku planów zdrowotnych opartych na ryzyku, 53% obecnych beneficjentów, którzy już otrzymują opiekę za pośrednictwem zarządzanych organizacji opiekuńczych, oczekuje, że będą rywalizować o wiele nowych lub rozszerzonych kontraktów negocjowanych przez państwa.
Aby zapisać tych beneficjentów w planach opieki zdrowotnej na zasadzie obowiązkowej, zgodnie z rosnącą liczbą państw, które mają zamiar zrobić, państwa muszą ubiegać się o zwolnienie federalne pod pewnymi warunkami – na przykład, jeśli tylko jeden plan istnieje na danym obszarze geograficznym – lub zmienić ich stan Plan Medicaid. Jak dotąd, najbardziej ekspansywne zrzeczenie się, jakie Centra Medicare i Medicaid Services przyznały państwu przygotowującemu się do wdrożenia ACA, zostało wydane w Kalifornii; umożliwia państwu wymaganie, aby odbiorcy Medicaid zapisali się do planu opieki zarządzanej
[więcej w: petrus chojnice biała, petrus chojnice, homilopatia ]

Tags: , ,

No Responses to “Rozszerzanie uprawnień, obniżanie kosztów – aktualizacja Medicaid ad”

 1. Zoja Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: aparat dentystyczny[...]

 2. Olivier Says:

  Witam ,choruje już 12 lat 

 3. Michał Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do mezoterapia łódź[...]

 4. Married Man Says:

  Ja wole sie przebadac co roku

 5. Candy Butcher Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do logopedia[...]

 6. Cross Thread Says:

  refundowane przez NFZ

Powiązane tematy z artykułem: homilopatia petrus chojnice strefy tętna kalkulator