Psychoterapia warszawa
psychoterapeuta warszawa, psychoterapeuta Wrocław, psychoterapia, psychoterapia warszawa

Źródła SGR “Hole” ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Ponadto, w przeciwieństwie do SGR, nasze dane obejmują laboratoria i leki podawane przez lekarzy. Z tego powodu wykluczamy specjalności, w których leki podawane przez lekarza stanowiły ponad 2% przypadków stosowania leków z części B. Porównaliśmy cele państwowe na lata 2003-2009 z rzeczywistymi wydatkami państwowymi i dodaliśmy roczną różnicę między tymi liczbami, aby uzyskać skumulowaną różnicę między wydatkami państwa a celem SGR. Ta skumulowana różnica została następnie podzielona przez wydatki na mieszkańca w 2002 r., Aby określić procentowy wzrost od 2002 r.
Szacunkowe przekroczenie wydatków według państwa (panel A) i wybranych specjalizacji (panel B). Zero skumulowanego nadmiernego wzrostu reprezentuje cel zrównoważonej stopy wzrostu (SGR); liczby na prawo od zera wskazują wydatki powyżej celu SGR, a liczby po lewej wskazują wydatki poniżej celu SGR. Dane dotyczące krajowego celu i faktycznych wydatków pochodzą z rocznych sprawozdań SGR skierowanych do Komisji Doradczej ds. Płatności Medicare; dane dotyczące rocznych wydatków państwowych i specjalnych pochodzą z dodatku statystycznego Medicare i Medicaid.2 Z powodu różnic w zakresie rachunkowości, te ostatnie dane zostały dostosowane w celu dopasowania do krajowych szacunków SGR całkowitych rzeczywistych wydatków. Nie dokonano korekty w odniesieniu do względnych jednostek wartości ani korekt opłat geograficznych, dlatego deficyty SGR są zaniżone w przypadku państw i specjalności o niższym niż przeciętny wzrostie opłat i są zawyżone w przypadku osób o szybszym niż przeciętny wzrost opłat; jednak te dostosowania są niewielkie w stosunku do całkowitego wzrostu. Nie wszystkie specjalności są tu zawarte; w celu uzyskania pełnych danych, patrz Dodatek dodatkowy, dostępny wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Wystąpiło znaczne zróżnicowanie w oszacowanej wydajności (patrz panel A rysunku). Państwa, które najwyraźniej najbardziej przyczyniły się do wykopania dziury w SGR, to duże państwa ze stosunkowo szybkim wzrostem wydatków (tj. Stany w górnym prawym rogu panelu A) – Nowy Jork, Floryda i Teksas. Na przykład w Florydzie w 2002 r. Mieszkało 7% beneficjentów Medicare Part B, a ich szacowany docelowy poziom SGR na mieszkańca przekroczył 80%. Natomiast Alaska przekroczył swój cel o 110%, ale ponieważ ma niewielką populację, przyczynił się mniej do deficytu SGR. Kilka stanów najprawdopodobniej zaniża swoje cele, a zatem pojawiają się na lewo od pionowej linii przerywanej. Pomimo tego zróżnicowanego wzrostu wydatków wszystkie państwa stanęłyby w obliczu takich samych obniżek opłat, gdyby formuła SGR lub szerokie obniżki opłat były egzekwowane.
Oprócz dużej zmienności w zależności od stanu, istnieją również znaczne różnice w zależności od specjalizacji. Korzystając z podobnej analizy, obliczyliśmy szacunkowe wartości docelowe SGR dla specjalności lekarzy, aby zobaczyć, które z nich prawdopodobnie najbardziej przyczyniły się do dziury SGR. Panel B na rysunku pokazuje szacunkową zmienność niedoprzędu i przekroczenia celu SGR według specjalizacji (oś x), a także udział każdej specjalności w całkowitych wydatkach 2002 na usługi lekarza (oś y). Specjalności o największym nadwyżce wzrostu i największej części całkowitych wydatków przyczyniły się najbardziej do deficytu SGR; należą do nich: medycyna wewnętrzna, kardiologia, radiologia diagnostyczna i praktyka rodzinna
[przypisy: petrus chojnice Warszawa, parafia pogorzela, petrus chojnice ]

Tags: , ,

No Responses to “Źródła SGR “Hole” ad”

 1. Krystian Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu laryngolog[...]

 2. Ludwik Says:

  Bardzo ciekawy i wyczerpujacy artykul

 3. Katarzyna Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: ból stawów[...]

 4. Zod Says:

  Nie ufam lekarzom

Powiązane tematy z artykułem: parafia pogorzela petrus chojnice zespół abstynencyjny leczenie domowe